O Kancelarii

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców, w tym osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób indywidualnych.


Co nas wyróżnia?

 

Z uwagi na ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze podmiotów gospodarczych, zdobyte w pracy jako in-house przez członków zespołu Kancelarii, w tym również w trakcie kierowania działem prawnym dużej międzynarodowej grupy medialnej przez założycielkę Kancelarii, cechuje nas znajomość funkcjonowania biznesu, wyjątkowe podejście pro biznesowe, dociekliwość w poznawaniu podstaw biznesowych danej transakcji oraz zrozumienie potrzeb naszych Klientów.

 

Odpowiedzialność, dyskrecja, bezpieczeństwo, kompetencje, doświadczenie i indywidualizowane podejście do każdej sprawy, to kanon wartości, które wyznaczają nam kierunek i stanowią fundament działania. Zdajemy sobie sprawę jaką wagę dla naszych Klientów mają sprawy, które nam powierzają, a poufność i dochowanie tajemnicy powierzonych nam informacji to kwestia absolutnie priorytetowa. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, czy to poprzez bieżącą stałą obsługę czy też pracując w ramach jednej konkretnej sprawy. Nasze kompetencje i doświadczenie stanowią o jakości naszych usług, pozwalają na szerokie, wielowymiarowe i analityczne rozeznanie każdej sprawy.
Zapraszamy do współpracy.